Сервіс призупинив діяльність до лютого 2024 року.

Michael Novel

Код послуги: 12101

Скрипаль Михайло Романишин

  •  Скрипаль та композитор з України – Михайло Романишин, зосереджує своє музичне життя також як співак та автор пісень у проекті Michael Novel.

     Mike Novel – це музика без кордонів, в якій присутня щирість, романтика, емоційність і нестримний рух водночас. Проект набув розголосу з першого синглу і зайняввисокі рейтинги в Україні, а вжедругий сингл виконавця увійшов у топ гарячих новинок та хітів тижня на iTunes.  

Михайло Романишин, вокаліст та автор пісень, почав свою творчість як композитор-інструменталіст. Попри роботу у колективі займається написанням авторських композицій та аранжувань у різних музичних стилях та для різних виконавців (сольні артисти, рок-гурти, ансамблі, камерні та симфонічні оркестри).

     Особливість проекту полягає у тому, що вокальні партії не слід розглядати суто як солюючі. За своїм призначенням інструментальні і вокальні партії є рівноціннимита постійно доповнюють одна одну.

     Проект Michael Novel – це еклектика вокально-інстурментального жанру та західної манери звучання популярної музики.

 

ДОСЯГНЕННЯ:

  • композиція « One That I Need» потрапляє у топ-10 кращий пісень за версією Style;
  • потрапляння синглу «Не залишай мене зі мною» у топ гарячих хітів на iTunes;
  • участь у хіт-парадах та плейлистах відомих музичних сайтів;
  • ефіри на радіостанціях: Громадське радіо, Львівська хвиля, Relax FM, FM Галичина,Дуже радіо, Західний полюс, Яскраверадіо, АТR, Стрий FM, Fresh FM, Твоє радіо, Радіо трек, Вежа FM, Є радіо та інші регіональні радіостанції;
  • ефіри на телебаченні: Прямий канал, Правда Тут, UA:Перший, Телевсесвіт,АТР, НТА;
  • статті у ЗМІ:Styler, Bemol, Mydim, bigmir.ner, MVUA, Слухай краще, Українська музика, Слухай Українське, uamusic, Погляд, Дивись – інфо, Showbiz, Maximum, Про все.

Вартість: 200 грн