Хімічне шоу

Код послуги: 10428

Хімічне шоу для дітей в Києві

 Хімічне шоу для дітей - це новий і шалено цікавий спосіб проведення свята. Наукове шоу буде цікаво дітям і дорослим, які з величезним задоволенням беруть участь в хімічному святі. Наукове хімічне шоу - це яскраві, ефектні експерименти, які запам'ятаються назавжди! Хімічне шоу можна замовити на день народження (в кафе, додому, в дитячий центр.), На дитяче свято в школу. 

 Шоу хімічних дослідів на дитяче свято - це захоплююча подорож у світ науки. У хімічне шоу включені тільки най-най видовищні і в той же час безпечні експерименти.
 

Якщо ви замовляєте наукове хімічне шоу на день народження, то іменинник приймає в ньому найактивнішу участь в проведенні неймовірних експериментів! 

Хімічне шоу - це перший крок до вивчення науки в експериментах! Всі досліди видовищні, але безпечні, так, як використовуються якісні реактиви та дотримується техніка безпеки.

Більше 25 різних дослідів !!! Тривалість 60хв + (в залежності від кількості дітей).

Список експериментів :
 Вулкан з іскрами, Миєму голову і робимо укладку, Божевільна гаазова, Димові бульбашки, Велика булька,Зміни квітів в димових  колбах (6 дослідів),  Забарвлення і знебарвлення в паруючому циліндрі, Стрільба з пляшки, Велика димовуха, Зростання мильних грибів, Таємне послання або привітання, Розріз і загоєння руки, Підпал руки,Фараонові змії з іскрами, Надуваємо кульки хімією, Вибух кульки, Чарівне озеро, Три чарівних колби, Досліди з Молоком, Три чарівних колби , Хмари в циліндрі та різнобарвний вогонь якщо в приміщенні).


Вартість: 1800 грн