Фокусники та ілюзіоністи

Код послуги: 10110

Фокусники Kinsly Magic Show

Замовити фокусників на Ваше свято – це можливість здивувати гостей та поринути у світ дитинства, магії та фокусів. Кожен дорослий вдивляється в магічні рухи фокусника з надією от- от розкрити його таємницю. Ну а діти з захопленням спостерігають за шоу та щиро вірять у чари. Море посмішок, яскравих вражень, радості та сміху вам гарантовано. Мікромагія, ілюзія, фокуси створять магічну атмосферу і ваше свято ще довго будуть захоплено обговорювати.

Є шість програм на вибір:

  • "Сценічна шоу програма" - передбачає 20 хвилин сцени і мікромагії під музику з інтерактивом. Включає 5 найкращих фокусів. задіяно 2 фокусники
  • "Сценічна шоу програма 40хв" -  мікромагія плюс інтерактив – включає спілкування з гостями та залучення їх до фокусів. Програма передбачає фокуси з кульками, картами, кільцями, мотузочками, грошима та іншим маленьким реквізитом, понад 10 фокусів. Задіяно 2 фокусника.
  • "Один фокусник. Мікромагія 30хв"  - Фокусник демонструє свої кращі фокуси з дрібним інвентарем. Ідеально для зустрічі гостей на різноманітних святах.
  • "Один фокусник. Мікромагія 60хв" - Фокусник протягом години показує різноманітні фокуси з дрібним інвентарем. Ідеально для фуршетів. 
  • "Мікромагія 60хв" - Протягом години часу фокусники показують біля столу різні фокуси з маленьким реквізитом. Задіяно 2 фокусники 
  • "Сценічне шоу 30хв" -  1 фокусник показує найкращі фокуси

Вартість: 2800 грн

Розрахунок вартості послуги "Фокусники та ілюзіоністи"