Фокусник для дітей

Код послуги: 10213

Фокусник на дитяче свято

Коли батьки організовують святкування дня народження для своєї дитини, вони хочуть, щоб все пройшло ідеально, щоб синок або донечка були в захваті і запам’ятали цей день надовго. Дитячий фокусник допоможе Вам створити справжнє свято для Вашої дитини. Різноманітні фокуси, ілюзія та чари захоплять увагу не лише діток, але і дорослих. На Вас чекає атмосфера магії та загадковості. Замовити фокусника на день народження у Львові – так просто, а натомість отримаєте справжнього доброго чарівника, ну прямо як Гаррі Потрер. 

На Ваш вибір ми пропонуємо дві програми дитячого фокусника у Львові. Ви можете обрати звичайну програму фокусника, або замовити шоу плюс майстер-клас, де дітки зможуть не лише дізнатись, як виконуються де-які фокуси, але і самі зможуть спробувати повторити їх.  Оберіть будь ласка, згідно Ваших побажань.

  • 1 програма: Шоу, що триває 40 хвилин мікромагія плюс інтерактив – включає спілкування з гостями та залучення їх до фокусів. Програма передбачає фокуси з кульками, картами, кільцями, мотузочками, грошима та іншим маленьким реквізитом. 30хв шоу для дітей плюс 10хв фокуси для дорослих. Задіяний 1 фокусник 
  • 2 програма:  Включає фокуси з мікромагії. Програма передбачає фокуси з кульками, картами, кільцями, мотузочками, грошима та іншим маленьким реквізитом. Після шоу фокусник проведе майстер-клас для діток, де покаже таємницю виконання деяких фокусів, та навчить іменинника деяким своїм секретам.  30хв самого шоу, і 30хв майстер-клас. Тривалість 1 година. 1 фокусник. До 20 діток.

 


Вартість: 1500 грн

Розрахунок вартості послуги "Фокусник для дітей"